نقد و بررسی کتاب بخواهید و به شما داده میشود

امیرحسین شادکام
7 مارس, 2023
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

هر کتاب سعی بر این دارد که به انسان درسی بدهد تا او بتواند مسیر زندگی خود را هموار سازد یا از مشکلات آسان‌تر عبور کند تا در آخر توانسته باشد عمر خود را مفید و زیبا به پایان رسانیده باشد. قطعا کتاب‌های زیادی را در این کره‌ی خاکی می‌شناسید که شما را با راز‌های علمی زندگی آشنا می‌کنند تا شما با ابعاد تازه‌ای از آن روبه‌رو شوید و افکارتان دچار تغییر بشود اما راه و روش هر کتاب با دیگری متمایز است چرا که اگر همه‌ی آن‌ها یکسان بودند دیگر کتاب‌ها ارزش چندانی نداشتند.

درباره‌ی کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود به قلم استر و جری هیکس در واقع یک ابزار جادویی است که به شما می‌فهماند می‌خواهید چه باشید و همچنین به شما می‌آموزد به کار‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید بیشتر روی آورید و از کار‌های ناخوشایندتان دوری کنید. شایان ذکر است که این کتاب بهترین مطالب دنیا را در خود جای داده است و در واقع مکملی از آموزه‌ها آبراهام و آموخته‌های جری و استر هیکس است به شکلی که شما می‌توانید با امتحان ۲۲ راه‌حل ذکر شده در کتاب تاثیرات و تغییرات زیادی در زندگی روزمره‌ی خود مشاهده کنید؛ تصمیم‌گیری شما عاقلانه‌تر خواهد بود و صبر بیشتری به خرج خواهید داد که این امر همواره نتایج بسیار بهتری را برای شما رقم خواهد زد اما چگونه؟ هر چیزی در دنیا سرچشمه‌ی مختص خود را دارد که اگر از آن فاصله بگیرد در مسیرش اختلال ایجاد خواهد شد، سرچشمه‌ی انسان ذهن و جسم خودش است بنابراین اگر از آن فاصله بگیرد ناخودآگاه به سمت بیماری‌ها و کمبود‌ها رفته‌ است. این اثر سعی دارد تا به شما بگوید اگر به سمت خود بازگردید می‌توانید تمامی ارتعاشات موجود جهان را به سوی خود روانه کنید و در تمام طول زندگی از آن‌ها بهره ببرید و یا در برابرشان مقاومت کنید. اگر بخواهیم شکل دیگری این موضوع را بیان کنیم باید بگوییم که این کتاب سعی دارد تا قدرت کسب ثروت و ابراز تمایلات را در شما برانگیزاند که این از منبع هستی سرچشمه دارد یعنی همانجایی که هرچیزی از جمله انسان به آن تعلق دارد.

درباره‌ی استر هیکس و جری هیکس، نویسندگان کتاب بخواهید تا به شما داده شود

استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا آمریکا از تاثیرگذارترین زنان در عرصه‌ی موفقیت است. لازم به ذکر است که در زندگینامه‌ی استر ازدواج همواره نقش مهمی دارد. او از ازدواج اول خود دختری به نام «تریسی» را حاصل ساخت ولیکن او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد. این دو به موفقیت‌های بسیار زیادی دست یافتند و این حاصل از همکاری‌های روز افزون خودشان بوده است. به طور کلی این همکاری هم برای خودشان و هم برای مردم تمام جهان دارای تاثیرات مثبت بسیاری بوده است. از جمله‌ی این موفقیت‌ها می‌توان به ثبت شدن «قانون جذب» که از اصلی‌ترین راه‌های موفقیت است، به نام استر هیکس اشاره کرد که امروزه از وی به عنوان «مادر قانون جذب مدرن» یاد می‌شود همچنین این زوج در ۳۰ کشور جهان، ۵۰ کارگاه راجع به قانون جذب برگزار کرده‌اند. در آثار خانواده‌ی هیکس به کرات نام «آبراهام هیکس» به چشم می‌خورد که گویی زاده‌ی ذهن این زوج موفق است. تعالیم آبراهام اینگونه است که انسان باید توجه ویژه‌ای به احساسات و عواطف خود داشته باشد چرا که تمامی موفقیت‌ها و شکست‌های انسان حاصل از احساسات او خواهد بود. دکتر وین دایر و استر هیکس مصاحبه‌ای را از خود به جای گذاشته‌اند که تماشای آن حتما توصیه می‌شود. جری هیکس در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۲ بر اثر بیماری سرطان به موفقیت‌های این زوج پایان بخشید چرا که استر از آن روز به بعد کتابی به رشته‌ی تحریر در نیاورد.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال آشنایی با منبع هستی، کشف قدرت درونی خود و پیدا کردن راهی برای موفقیت هستید، این کتاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. شما می‌توانید کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود به گویندگی ونوس صفری را از طریق سایت فیدیبو خریداری کنید که البته فایل PDF این کتاب هم در همین سایت برای شما قابل استفاده خواهد بود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.